Plávajúce podlahy Egger | postaviť dom

Medzinárodná spoločnosť Egger s tradíciou už od roku 1961 vyrába kvalitné plávajúce podlahy do interiéru. V procese výroby dbá o naplnenie potrieb zákazníkov, pričom nezabúda na zodpovedné zaobchádzanie s drevom ako surovinou. 

Laminátové podlahy Egger

Laminátové podlahy Egger výborne odolávajú každodennej záťaži. Spoločnosť sa zameriava na kvalitné prevedenie, praktickosť, jednoduché čistenie, k dispozícii je tiež bohatý výber dizajnov. Vyrobené z 90 % prírodných materiálov prispievajú k vytvoreniu zdravej klímy v domácnosti. 

Laminátové podlahy sú vhodné tiež na podlahové kúrenie. Môžete si ich objednať aj v prevedení vhodnom do vlhkého prostredia kuchyne a kúpeľne. V závislosti od zvolenej kolekcie získavate na podlahu záruku od 15 do 25 rokov. 

Kompozitné podlahy Egger

Kompozitné podlahy Egger sa vyrábajú 100 % bez PVC a plastifikátorov. Použité drevo pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, korková vrstva je vyrobená z recyklovaného korku. Kompozitná podlaha je vhodná na podlahové kúrenie, farebne stála, odoláva škrabancom aj vlhkosti. Môžete si ju preto vybrať do každej miestnosti. Na použitie v domácnosti dáva výrobca až 25 ročnú garanciu. 

Montáž podlahy 

Pokládka podlahy vyžaduje odborný prístup. Profesionálna montáž podlahy zabezpečí, že vybraná plávajúca podlaha naplní vaše očakávania. Disponujeme potrebnými skúsenosťami a znalosťami, poradíme vám tiež pri výbere podložky pod podlahu. Ak máte záujem o službu montáž podlahy, neváhajte nás kontaktovať.