Okná Slovaktual | postaviť dom

Hľadáte kvalitné plastové a hliníkové okná? Náročné požiadavky na moderné okná naplní slovenská značka Slovaktual — výrobca s dlhoročnou tradíciou, ktorého produkty oceňujú aj zákazníci v zahraničí.


Plastové a hliníkové okná Slovaktual vyhovujú vysokým nárokom na izolačné a bezpečnostné parametre. Prinesú vám tiež úsporu tepla a nízke náklady na energie. Vybrať si môžete plastové okná na nízkoenergetické aj pasívne domy s hodnotou tepelnej izolácie už od 0,73 W/(m2K). Dôraz na šetrenie energiami kladú aj hliníkové okná s indexom prestupu tepla už od 0,72 W/(m2K).


Hliníkové a plastové okná Slovaktual sú vyrábané na mieru presne podľa potrieb každého klienta.  Naplnia požiadavky na dlhú životnosť a dizajn, objednať si môžete tiež okná v atypických tvaroch či farbách.

Montáž okien

Aby Vám vaša investícia priniesla očakávaný úžitok, ponúkame profesionálnu montáž okien. Montáž okien vykonávame na základe certifikátu udeleného priamo výrobcom. Naším cieľom je dôkladné prevedenie za férové ceny pre spokojnosť každého nášho klienta.