Interiérové a bezpečnostné dvere Porta | postaviť dom

30 rokov skúseností, dôraz na kvalitu a osobité dizajnové nároky každého zákazníka — to sú interiérové a bezpečnostné dvere Porta. Okrem požiadaviek na vysokú akosť produktov dbá spoločnosť pri výrobe aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Pri výrobe dverí je používané drevo s certifikátom FSC zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. 

Interiérové dvere Porta

Interiérové dvere Porta sú k dispozícii v prevedení s dyhovaným, syntetickým alebo lakovaným povrchom. Môžete si ich vybrať v modernom aj klasickom dizajne, vo variante otváravých alebo posuvných dverí, v rôznych dekoroch a farbách, s presklením alebo bez. Všetko záleží len na vašom vkuse a požiadavkách. 

Bezpečnostné dvere Porta

Bezpečnostné dvere Porta ochránia váš majetok pred nežiadúcimi návštevníkmi. Bezpečnostné dvere na dom alebo byt sa vyrábajú so zosilnenými závesmi a kľučkou s bezpečnostným štítkom a spĺňajú všetky parametre bezpečnostných tried RC2 alebo RC3. Vybrať si môžete modely s lištovým alebo zadlabovacím zámkom, samozrejmosťou je priezor dverí. 

Montáž interiérových a bezpečnostných dverí

Realizujeme montáž interiérových a bezpečnostných dverí. Súčasťou služby je bezplatné zameranie dverí a upratanie miesta po prevedení prác. Odborná montáž dverí zahŕňa tiež montáž zárubne a stavebných puzdier na posuvné dvere do steny.